Програма

Позиція: Україна має всі можливості та ресурси, в найкоротші строки відновити територіальну цілісність країни, навести Конституційний лад, відновити мир і спокій на всій українській землі, і вивести нашу Державу в світові лідери. Завдання народного депутата щоденно забезпечувати законодавче забезпечення в інтересах Держави і виборців округу, а не роздавання подарунків, обіцянок і «допомоги» виборцям, на передодні виборів, щоб потім їх грабувати, голосуючи за корумповані і антинародні законопроекти.

Кредо: Наполегливість дасть результат! Мало прогнати антиукраїнську владу – на її місце треба привести відповідальну, віддану українській справі, з потенцією до професійного зростання команду, яка здатна зробити швидкі, рішучі і якісні зміни в Державній системі України.

Гасло: люстрація + антикорупція = успішній реформі всіх гілок і органів влади. Зміна Конституції і законодавче врегулювання органів влади, лише змушує перетікати чиновництво з одних кабінетів у інші, але якісно влада від цього ніколи не зміниться, без люстрацій них і антикорупційних заходів.

Програма:
1. Законодавче забезпечення люстраційних процесів. Люстрація – це не репресивний, запобіжний захід, який передбачає, на певний час, усунення від влади осіб з деструктивним щодо української державності і суспільства світоглядом, і забезпечує трансформацію державної влади від тоталітарної та антиукраїнської системи, до відкритого громадянського суспільства, в основі якого є побудова української України, де влада служить громадянину, а не громадянин владі. Люстрація дозволить швидко і безболісно, повністю оновити державні органи влади, адже не передбачає жодного адміністративного, чи кримінального покарання усунутих від влади осіб. Методи люстрації не треба вигадувати, чи займатися її «громадською» профанацією. Треба взяти за основу законодавчу люстраційну базу цивілізованих Європейських країн, таких як Чехія, і добавивши до нього специфіку деструктивних режимів України, таких як кучмівський (1994-2004 рр.) і кримінальної хунти Януковича (2010-2014рр).

2. Законодавче забезпечення антикорупційних заходів. Антикорупція – це репресивний, жорсткий і послідовний процес, який направлений виключно на припинення злочинної діяльності в корисних цілях посадових осіб у вищих ешелонах органів влади, і передбачає адміністративне та кримінальне переслідування осіб причетних до корупційної діяльності. Якщо люстрацію не підперти жорсткими антикорупційними заходами, то навіть нові чиновники можуть швидко перелаштуватись на деструктивну роботу.

3. Реформа податкової системи, за прикладом країн, таких як Грузія, які її провели швидко та якісно.

4. Законодавча підтримка ролі громад, на які згідно діючої Конституції покладено формування органів самоврядування і розпорядження ресурсами на їхніх територіях, а не на «ради» і «місцеві органи влади», які організовані у зворотній спосіб: з гори до низу, а не з низу до гори як це передбачено Конституцією. В рамках цього, для нашого Поліського регіону, враженого наслідками аварії на ЧАЕС, на якій розташовано Кузнецовську АЕС, передбачити наступні законодавчі заходи:
а) Максимальне зниження податкового тиску на підприємців-виробників, на територіях забруднених внаслідок аварії на ЧАЕС, а також заборона проводити скорочення працівників медицини і освіти на цих забруднених територіях;
б) Мінімальна вартість електроенергії для всіх споживачів які проживають у стокілометровій зоні від розташування атомних електростанцій;
в) Узаконення всіх видів народних промислів, спрямованих на видобування ресурсів з надр землі, з прерогативою для громадян, на території яких відбувається видобуток, але із дотриманням екологічних норм. Перш за все, законодавче врегулювання видобутку бурштину, з більшими правами для місцевих жителів, і податковими відрахуваннями в державний та місцеві бюджети, а не у кишені корумпованих чиновників силових структур.
г) Створення, матеріальне забезпечення громадських оборонних структур, з правом володіння зброєю, за принципом «швейцарської армії», особливо в 100-х кілометровій прикордонній зоні. Агресори рідко нападають на підготовлені до війни і озброєнні народи, а при нападах рідко мають успіхи. При цьому має бути жорстке обмеження на право володіння зброєю, для осіб з деструктивним і антиукраїнським світоглядом.
д) Громади повинні мати право обирати суддів і керівників органів правопорядку, як у всіх цивілізованих країнах.
є) Розробка механізмів, які дозволятимуть громадам відкликати всіх представників виборних і представницьких органів влади.

5. Приймати всі законодавчі рішення під час голосування, виходячи в першу чергу із загальноукраїнських інтересів, а потім вже із регіональних, але підтримувати лише ті законопроекти, які покращать соціально-економічне становище всіх громадян України, а не вибраних олігархічних еліт. Не можна зробити щасливими виборців одного округу, за рахунок добробуту виборців іншого округу, бо зрештою це повернеться новими соціально-політичними катаклізмами для всієї України…”


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>