Микола Ляхович очолить національно-патріотичне виховання при Мінмолодьспорту – міністр Ігор Жданов

Ігор Жданов - Міністр Міністерства молоді і спорту, розповів про національно-патріотичне виховання, яке має очолити Микола Ляхович.

Ігор Жданов – Міністр Міністерства молоді і спорту, розповів про національно-патріотичне виховання, яке має очолити Микола Ляхович.

Міністр Ігор Жданов, повідомив в інтерв’ю для “Радіо СВОБОДА“, що при Міністерстві молоді і спорту буде створений новий підрозділ по національно-патріотичному вихованню, який має очолити доброволець АТО Микола Ляхович

“Він (Микола Ляхович) досить відома людина у такому філософському патріотичному русі, дисидентському русі. Він починав ще під час «України без Кучми!». У нього є класні ідеї.” – наголосив Міністр.

“Ми зараз збираємо міністерства і відомства, у тому числі і Міносвіти, оскільки саме через його структуру, насамперед школи потрібно запроваджувати національно-патріотичне виховання.

Я думаю, що ситуацію ми змінимо, може, не докорінним чином, але я відчуваю підтримку як зовнішнього середовища, тобто нормальних молодіжних організацій, громадських рухів, людей, які готові допомогти, так і всередині Міноборони, Міносвіти. Є державні службовці, які не просто будуть відноситися, як до чергової галочки, а для них це буде серйозною справою, якою потрібно займатися в країні.” – заявив Ігор Жданов.


Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>