ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН Я НЕ ПОТИСНУ РУКУ ОСОБІ ЯКА НЕЧЕСНИМ ШЛЯХОМ ЗДОБУВАЛА «ПЕРЕМОГУ»

Шановні земляки!Микола Ляхович_виступ перед виборцями_

Перш за все, хочу подякувати Вам за довіру. Десятки тисяч голосів відданих за мою кандидатуру не пропали даремно, адже Ви довели, що Вас не купити гречкою, дровами, бігбордами і дешевими бронежилетами. А це означає, що на Поліссі живуть Порядні Громадяни і Патріоти, які шанують пам’ять Небесної Сотні та Небесного Війська, які бажають миру і процвітання Поліському Краю і всій Україні. Дякую всій своїй команді, членам ДВК, спостерігачам і прихильникам, які в стислі терміни, без значних фінансових вливань досягли такого значного результату.

На жаль, шляхом маніпуляцій, використання адмінресурсу і навіть відвертого підкупу не лише виборців, але й членів ДВК, спостерігачів інших кандидатів та політичних партій, дехто йшов до «мандата», щоб конвертувати його в інтереси олігархату. Журналісти, які моніторили виборчу ситуацію в Рокитнівському районі, зафіксували факти оформлення протоколів підрахунку голосів в день виборів ще до 20:00. Також, вони з’ясували, що представників УДАРу в цих діях інструктував Вежичанін Сергій Сергійович, який був представником «НАРОДНОГО ФРОТУ», і рекомендував для цієї політичної сили, і для мене як кандидата, членів ДВК та спостерігачів. Сам же Вежичанін увесь день виборів провів у штабі опонентів – «Блоку Петра Порошенка», і навіть відповідав на дзвінки. Таким чином, до 13:00 понеділка 27 жовтня 2014 року ми не отримали жодного протоколу і жодних реальних даних з дільниць Рокитнівського району. А за цей час у вищезгаданому районі писались «правильні» результати, для забезпечення декому «перемоги». Ми виявили десятки грубих порушень в Рокитнівському районі, проте спостерігачі запропоновані нам Вежичаніном не лише відмовлялись їх фіксувати, але й приймали участь у незаконному видаленні журналістів з ДВК, які ці порушення фіксували. З цього приводу моєю довіреною особою і журналістами, вже написано повідомлення про злочин в правоохоронні органи.

Зараз, не має сенсу описувати всі недостойні дії моїх опонентів. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб визнати вибори недійсними на тих ДВК, де відбулись найбільші порушення і фальсифікації. На трьох ДВК через грубі порушення вже скасовано результати виборів.

І головне: ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН Я НЕ ПОТИСНУ РУКУ ОСОБІ ЯКА НЕЧЕСНИМ ШЛЯХОМ ЗДОБУВАЛА «ПЕРЕМОГУ», І НЕ ВИЗНАЮ ТАКОЇ «ПЕРЕМОГИ». Співпраці з такими «переможцями» в мене теж не може бути, адже вони прорвались у Верховну Раду не для захисту інтересів Поліського Краю і України, в чому Ви найближчим часом матимете змогу переконатись.

Я повернувся з фронту перед початком виборів, коли опоненти вже щедро засіяли округ подарунками для виборців. Тому, зважаючи на фальсифікації і використання адмінресурсу деякими моїми опонентами, той грандіозний результат в підтримку своєї кандидатури, я вважаю нашою з Вами Перемогою! І цю перемогу ми будемо конвертувати в користь для Полісся і України.

Для цього, закликаю Вас до співпраці. Нам потрібні чесні і порядні люди у всіх населених пунктах 155 виборчого округу, адже найближчим часом будуть місцеві вибори на яких «НАРОДНИЙ ФРОНТ» також покаже не малий результат. Тай перевибори Верховної Ради наповненої антиукраїнськими елементами і «гречкосіями», теж не за горами. На наступних виборах, ми покажемо в рази кращий результат, якщо об’єднаємося вже зараз заради нашого Поліського Краю і України!

Як і раніше просимо зголошуватись на наші координати:

сайт www.zamykolu.info
e-mail: zamykolu@gmail.com
тел: (099)5353244

P.S. З питань формування партизанських підрозділів територіальної оборони (ППТО) “Поліська Січ”, можна звертатись за цими ж координатами, або на poliskasich@gmail.com та www.poliskasich.org.ua

Все тільки починається – з Богом!

Слава Україні!

З повагою Микола ЛЯХОВИЧ.


Повідомлення про злочин на виборах в правоохоронні органи від журналіста

Повідомлення про злочин на виборах в правоохоронні органи від журналіста

Повідомлення про злочин в правоохоронні органи довіреної особи Ігора Кривка

Повідомлення про злочин в правоохоронні органи довіреної особи Ігора Кривка


Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>