Олександр Турчинов про Миколу Ляховича

tur.mp4_20141007_195132.906Я знаю Миколу Ляховича вже багато років. Разом з ним ми приймали участь у всеукраїнській акції «Україна без Кучми». Саме тоді, під час протистояння біля Адміністрації Президента Миколу Ляховича, як і багатьох патріотів, схопили і кинули за грати. Він дуже гідно тримався під час проведення заказного судового процесу.

Отримавши максимальний термін ув’язнення, на який тільки міг спромогтися режим Кучми. І незважаючи на все це, його не зламали ні суд, ні ув’язнення, ні знущання – він вистояв. І зараз, коли країна в небезпеці, він один із перших пішов із зброєю в руках захищати країну. Саме такі справжні патріоти, як Микола Ляхович повинні представляти і захищати Україну у Верховній Раді.


Хто бажає підтримати відомого правозахисника, політв’язня, учасника АТО, громадського діяча Миколу ЛЯХОВИЧА, як кандидата в народні депутати по рідному виборчому окрузі №155 на Поліссі (центр м.Дубровиця Рівненської обл.), можете надсилати свої відеозвернення громадській ініціативі “За Миколу ЛЯХОВИЧА”, і ми їх оприлюднимо на цьому каналі. Також можете підтримати нашого кандидата в інший, зручний Вам спосіб. Разом не допустимо, щоб до Верховної Ради знову прорвалися тилові пройдисвіти. Час міняти владу з пристосуванців – на дієвих патріотів, таких як Микола Ляхович!
http://zamykolu.info/?p=159
http://zamykolu.info/?p=161
У виборчий округ №155 входять: Рокитнівський, Дубровицький, Зарічненський і Володимирецький райони, разом з містом Кузнецовськ, Рівненської області.

Наш сайт www.zamykolu.info
e-mail: zamykolu@gmail.com
тел: (099)5353244
P.S. З питань формування партизанських підрозділів територіальної оборони (ППТО) “Поліська Січ”, можна звертатись за цими ж координатами, або на poliskasich@gmail.com, www.poliskasich.org.ua


Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>