Петро Воробей презентував свої книги у смт Рокитне

DSCN3252aАвтор художньо-історичного двотомника Заграва/Відблиск Петро Воробей презентував у смт Рокитне (Рівненське Полісся) свої книги. В ході презентації, Петро Петрович не оминув і суспільно-політичний аспект, а саме вибори до Верховної Ради, і закликав виборців підтримати засновника громадської ініціативи “Поліська Січ” Миколу Ляховича, який балотується на цьому 155 виборчому окрузі. Петро Воробей розповів про свої плани, щодо написання третього тому своєї книги, прототипами головних героїв якої стане сім’я Ляховичів, яка пройшла через горно випробувань в процесі боротьби із антиукраїнськими режимами з 90-х років.


Хто бажає підтримати відомого правозахисника, політв’язня, учасника АТО, громадського діяча Миколу ЛЯХОВИЧА, як кандидата в народні депутати по рідному виборчому окрузі №155 на Поліссі (центр м.Дубровиця Рівненської обл.), можете надсилати свої відеозвернення громадській ініціативі “За Миколу ЛЯХОВИЧА”, і ми їх оприлюднимо на цьому каналі. Також можете підтримати нашого кандидата в інший, зручний Вам спосіб. Разом не допустимо, щоб до Верховної Ради знову прорвалися тилові пройдисвіти. Час міняти владу з пристосуванців – на дієвих патріотів, таких як Микола Ляхович!
http://zamykolu.info/?p=159
http://zamykolu.info/?p=161
У виборчий округ №155 входять: Рокитнівський, Дубровицький, Зарічненський і Володимирецький райони, разом з містом Кузнецовськ, Рівненської області.

Наш сайт www.zamykolu.info
e-mail: zamykolu@gmail.com
тел: (099)5353244
P.S. З питань формування партизанських підрозділів територіальної оборони (ППТО) “Поліська Січ”, можна звертатись за цими ж координатами, або на poliskasich@gmail.com, www.poliskasich.org.ua


Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>