Андрій Шкіль про законотворчу діяльність Миколи Ляховича

652442 Миколу Ляховича знаю віддавна – понад 15 років. Чесна і порядна людина. Блилижче пізнав його у тюрмі, тобто під час судових процесів, коли ми проходили по справі “9-го березня”. Тюрма сприяє у пізнанні людини. Пізніше, коли Миколу було звільнено за амністією, то я одразу запропонував йому стати моїм помічником. На той час я був народним депутатм України.

383551207

Микола Ляхович і Андрій Шкіль за гратами кучмівського режиму

Він впорався на 100% зі своєю дуже складною місією. Я мав понад 2 тисячі звернень щомісяця і Микола акти вно допомагав з’ясовувати обставини звернень і організовував правову пілтримку людей які потерпали від кучмівського режиму.

Ми разом працювали над розроблянням законопроектів. І він проявив себе кваліфікованим фахівцем. Упродовж, понад 10-річної нашої співпраці у ВР, Микола Ляхович відбувся як законотворець і правозахисник.

На цих виборах я не підтримую жодну з партій – нема достойних. Я й самі вибори на тлі війни не підтримую. Але у кожному правилі є винятки. Таким винятком є Микола Ляхович. Закликаю виборців довірити свої голоси Миколі Ляховичу. Ви можете бути певними за свій вибір.

Андрій ШКІЛЬ

Народний депутат 3-х скликань.


Хто бажає підтримати відомого правозахисника, політв’язня, учасника АТО, громадського діяча Миколу ЛЯХОВИЧА, як кандидата в народні депутати по рідному виборчому окрузі №155 на Поліссі (центр м.Дубровиця Рівненської обл.), можете надсилати свої відеозвернення громадській ініціативі “За Миколу ЛЯХОВИЧА”, і ми їх оприлюднимо на цьому каналі. Також можете підтримати нашого кандидата в інший, зручний Вам спосіб. Разом не допустимо, щоб до Верховної Ради знову прорвалися тилові пройдисвіти. Час міняти владу з пристосуванців – на дієвих патріотів, таких як Микола Ляхович!
http://zamykolu.info/?p=159
http://zamykolu.info/?p=161
У виборчий округ №155 входять: Рокитнівський, Дубровицький, Зарічненський і Володимирецький райони, разом з містом Кузнецовськ, Рівненської області.

Наш сайт www.zamykolu.info
e-mail: zamykolu@gmail.com
тел: (099)5353244
P.S. З питань формування партизанських підрозділів територіальної оборони (ППТО) “Поліська Січ”, можна звертатись за цими ж координатами, або на poliskasich@gmail.com, www.poliskasich.org.ua


Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>