Тетяна Чорновол про Миколу Ляховича, до виборців 155 виборчого округу

Video_Pereginec_01_10.mp4_20141002_202354.562Тетяна Чорновол розповіла про відомого громадського діяча, політв’язня, правозахисника і організатора акцій по захисту державницьких інтересів Миколу Ляховича, та закликала виборців 155 виборчого округу (центр м.Дубровиця, Рокитне, Зарічне, Володимирець і Кузнецовськ Рівненщини) обов’язково проголосувати за цього кандидата в народні депутати. Тетяна Чорновол наголосила, що зараз у Верховній Раді потрібні саме такі перевірені часом і боротьбою, професійні, чесні та непідкупні патріоти як Микола ЛЯХОВИЧ.

Я почну з того, що Микола Ляхович – друг нашої родини. У нього надзвичайно патріотична родина. Він дарував моїм дітям патріотичні книжки та вишиванки. Його власні діти ходять у вишитих сорочках. Він дуже щирий – справжній патріот України. І намагається такими ж патріотами виховати своїх дітей, яких у нього двоє. Мій чоловік першим познайомився з Миколою, а вже потім, з ним познайомилась і я. Нас єднають дуже давні та дружні стосунки. І я надзвичайно вдячна Богові за те, що у нас є такий друг.
Ми колись стояли разом на київському Майдані, під час акції «Україна без Кучми». Він був тоді найактивнішим діячем тієї революції. Микола був людиною, якій дали найбільший строк у справі «9 березня», коли карали людей, які виступили за свободу, демократію і за незалежність України. До речі, коли його арештували, то жорстоко катували в міліції. Його тоді пристебнули кайданками до решітки і били залізними прутами. Фактично вже при смерті Миколу Ляховича привезли в лікарню, де зробили операцію і чудом врятували йому життя. Коли ув’язнили активістів «України без Кучми», їм пропонували свободу в обмін на те, аби вони підтримали президента та адміністрацію Медведчука. Микола Ляхович був з тих, хто відмовилися, за що й отримав найбільший строк.
Його шлях свідчить, про те, що це людина надзвичайно відважна, чесна та принципова. Коли я почала працювати уповноваженим по антикорупційній політиці в уряді, Микола як волонтер допомагав мені. Я почала працювати з Миколою, бо чітко знала, що з ним за моєю спиною не домовляться. Але Микола рвався на фронт, бо відчуває свою відповідальність. Він розумів що зараз Україні найперше потрібні солдати. Протягом багатьох років, він  стоїть на пешому фланзі передової в тому числі і в зоні АТО. Микола був  у бою, в якому загинув мій чоловік. Світла пам’ять йому, та захисникам Вітчизни, які вже склали  не Небесну сотню, а тисячу.
Дуже важливо, аби такі принципові, чесні та патріотичні люди приходили до Верховної Ради. Я переконана в тому, що його ніхто не купить і з ним ніхто не домовиться, бо його головна мотивація – користь для цієї країни. Для нього не є важливими амбіції чи матеріальне забезпечення. Він надзвичайно любить свою родину, він закоханий у свою дружину і в своїх діток. І не зважаючи на це, Микола поїхав у зону АТО розуміючи, що у випадку трагедії, його дружині буде надзвичайно важко. Важливо, щоб люди з таким великим досвідом, яких життя вже неодноразово випробувало на міцність, були у Верховній Раді. Тому, я закликаю вас підтримати Миколу Ляховича – це справжній патріот України, справжній нащадок УПА по духу.


Хто бажає підтримати відомого правозахисника, політв’язня, учасника АТО, громадського діяча Миколу ЛЯХОВИЧА, як кандидата в народні депутати по рідному виборчому окрузі №155 на Поліссі (центр м.Дубровиця Рівненської обл.), можете надсилати свої відеозвернення громадській ініціативі “За Миколу ЛЯХОВИЧА”, і ми їх оприлюднимо на цьому каналі. Також можете підтримати нашого кандидата в інший, зручний Вам спосіб. Разом не допустимо, щоб до Верховної Ради знову прорвалися тилові пройдисвіти. Час міняти владу з пристосуванців – на дієвих патріотів, таких як Микола Ляхович!

http://zamykolu.info/?p=159
http://zamykolu.info/?p=161
У виборчий округ №155 входять: Рокитнівський, Дубровицький, Зарічненський і Володимирецький райони, разом з містом Кузнецовськ, Рівненської області.

Наш сайт www.zamykolu.info
e-mail: zamykolu@gmail.com
тел: (099)5353244
P.S. З питань формування партизанських підрозділів територіальної оборони (ППТО) “Поліська Січ”, можна звертатись за цими ж координатами, або на poliskasich@gmail.com, www.poliskasich.org.ua


Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>