Дисидент Левко Лук’яненко про політв’язня Миколу ЛЯХОВИЧА

ВВ_Левко_Лукяненко в Загребі_2002р.

Левко Лук’яненко у 2002 році прийшов на судилище, щоб підтримати братів-політв’язнів Миколу та Григорія Ляховичів і їхнього земляка з Рівного Володимира Горощука

Багатолітній дисидент радянських концтаборів Левко Лук’яненко, розповів про своє знайомство з правозахисником і політв’язнем кучмівського режиму Миколою Ляховичем. А також закликав виборців 155 виборчого округу одностайно голосувати за громадського активіста і досвідченого політичного діяча Миколу Ляховича.

Я познайомився із Миколою Ляховичем під час акції «Україна без Кучми». В той час, коли Україна дізналась про причетність Кучми до вбивства Гонгадзе, Республіканська партія разом з іншими організаціями утворили Комітет захисту Конституції. Коли 9 березня 2000 року влада вирішила арештувати активних учасників цієї протестної акції, частину з них я заховав у штабі Української республіканської партії, а частину все ж арештували. Серед цих арештованих був і Микола Ляхович. Познайомились ми саме під час суду. Це людина, яка від самого початку активно сприймала нашу українську дійсність. Він бачив несправедливості і старався боротися за те, щоб у нас менше було зла і кривди, а більше справедливості. Мені подобаються сміливі люди, які люблять Україну і хочуть зробити щось для неї і нашого народу. Він якраз один із таких людей.

Ядужерадийщопознайомивсязним, хочцеівідбулосячерезграти. Знаю, щоцялюдинаживеактивнозахищаючинашукраїну, тадбаючипроїїнаціональніінтереси. КолитерпецьнародуувірвавсяівінповставпротиЯнуковича, МиколаприйшовнамайданНезалежностіібравактивнуучастьуційреволюції, апотіміувійніРосіїпротиУкраїни. Ябачувньомуоднодумця. Аджевіннезтихукраїнців, щовіриликомуністичнійпропаганді – щоросіяниразомзукраїнцямибрати, іщоунасспільнінаціональніінтереси. Віндавнозрозумів, щоУкраїнаіРосія – зовсімрізнікраїни, щоросіяни – цеазіати, аукраїнці – європейці. Япишаюсятим, щознайомийізцієюлюдиною, якадобрерозумієнаціональніінтересиІякбитаксклалось, щовиборціобралибйогодоВерховноїРади, тоїмбинебулозаньогостидно.


Хто бажає підтримати відомого правозахисника, політв’язня, учасника АТО, громадського діяча Миколу ЛЯХОВИЧА, як кандидата в народні депутати по рідному виборчому окрузі №155 на Поліссі (центр м.Дубровиця Рівненської обл.), можете надсилати свої відеозвернення громадській ініціативі “За Миколу ЛЯХОВИЧА”, і ми їх оприлюднимо на цьому каналі. Також можете підтримати нашого кандидата в інший, зручний Вам спосіб. Разом не допустимо, щоб до Верховної Ради знову прорвалися тилові пройдисвіти. Час міняти владу з пристосуванців – на дієвих патріотів, таких як Микола Ляхович!
http://zamykolu.info/?p=159
http://zamykolu.info/?p=161
У виборчий округ №155 входять: Рокитнівський, Дубровицький, Зарічненський і Володимирецький райони, разом з містом Кузнецовськ, Рівненської області.

Наш сайт www.zamykolu.info
e-mail: zamykolu@gmail.com
тел: (099)5353244
P.S. З питань формування партизанських підрозділів територіальної оборони (ППТО) “Поліська Січ”, можна звертатись за цими ж координатами, або на poliskasich@gmail.com, www.poliskasich.org.ua


Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>