Отець Володимир Тимків про те, що тюрма зробила з Миколою Ляховичем

M2U02665.mp4_20141004_213904.484Отець Володимир Тимків (м.Рівне), розповів про те, як Микола Ляхович безкомпромісно боровся з кучмівським режимом у 2001-2003рр., зносячи тортури але не відступаючи від боротьби за Україну. А також про те, як будучи політв’язнем Микола Ляхович духовно переродився у в’язниці, залишаючись при цьому палким патріотом України.

Миколу знаю вже давно, мабуть більше десяти років. Хочу зазначити, що в його духовному житті відбулась переміна тоді, коли ми разом були в організації УНА УНСО і шукали шляхи сприяння розбудови України. 9 березня на акції «Україна без Кучми» нас усіх арештували і саме в кімнатах одного із відділів міліції в Києві я побачив Миколу та його брата Григорія. Микола сидів весь в крові, і коли його запитували «що ти там робив», він відповідав, що «боровся проти вас і буду боротися». Мене дуже вразило те, що будучи побитим він мав незламний дух. Пройшло чимало часу перш, ніж ми знову зустрілись. Я почав вчитися в семінарії і тоді ми почали вже спілкуватись через ниву духовну. Під час того, як Микола перебував в ув’язнені, він дуже змінився, і це була духовна переміна. Таке враження, що за два роки перебування у в’язниці він пройшов духовну семінарію. Коли одного разу ми зв’язались через телефон, то я зрозумів, що спілкуюсь з людиною, яка очистилася від всього зайвого. Він говорив думками багатьох святих отців, яких опрацював у в’язниці. Навіть той час у нього пройшов натхненно і він ніби знову народився. Це було приємно і з того часу наша дружба лише укріпилася.
Я не уявляю дружби, якщо вона не підкріплена єдиною вірою і Богом. І зараз я бачу, що він й надалі зростає в духовному житті. Микола Ляхович зробив крок до зміни у внутрішньому світогляді. Який це крок і на чому він базувався видно по теперішнім подіям. Здавалось, що він поїхав в зону АТО щоб просто подивитись, а виявилось для того, аби захищати країну, як і багато наших хлопців. Крім того, зміна проявлялася в тому, що він почав покладати надію на Бога. А хто покладає надію на Бога і починає сам працювати, в того виходить. Він почав вчитися і здобув освіту психолога, знаючи, що це наука про душу. У спілкуванні з ним бачу, що є розуміння життя і розуміння правди. І саме на цих засадах будується наша дружба, а також на вірі та любові, як до Бога, так і до України. Бо кожен з нас, чи воїн з автоматом в руках, чи воїн який молиться і просить у Бога благодаті Святого духа, може вилікувати немічну Україну та додати щастя і миру. Якщо такі розуміння є в душі людини, то вона буде мати успіх. Він людина здатна керувати собою і здатна перед Господом Богом стояти так, як має стояти християнин – не гордо, а смиренно і достойно. Нехай Господь допомагає йому в тих справах, адже такі люди достойні здійснювати зміни в нашій державі.


Хто бажає підтримати відомого правозахисника, політв’язня, учасника АТО, громадського діяча Миколу ЛЯХОВИЧА, як кандидата в народні депутати по рідному виборчому окрузі №155 на Поліссі (центр м.Дубровиця Рівненської обл.), можете надсилати свої відеозвернення громадській ініціативі “За Миколу ЛЯХОВИЧА”, і ми їх оприлюднимо на цьому каналі. Також можете підтримати нашого кандидата в інший, зручний Вам спосіб. Разом не допустимо, щоб до Верховної Ради знову прорвалися тилові пройдисвіти. Час міняти владу з пристосуванців – на дієвих патріотів, таких як Микола Ляхович!
http://zamykolu.info/?p=159
http://zamykolu.info/?p=161
У виборчий округ №155 входять: Рокитнівський, Дубровицький, Зарічненський і Володимирецький райони, разом з містом Кузнецовськ, Рівненської області.

Наш сайт www.zamykolu.info
e-mail: zamykolu@gmail.com
тел: (099)5353244
P.S. З питань формування партизанських підрозділів територіальної оборони (ППТО) “Поліська Січ”, можна звертатись за цими ж координатами, або на poliskasich@gmail.com, www.poliskasich.org.ua


Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>