Микола Ляхович про зради Юрія Луценка й керівництво АТО.

M2U02660_Ляхович про політичні зради Юрія Луценка.MPG_20140929_210644.640В Рівному відбулась прес-конференція “НАРОДНОГО ФРОНТУ”, на якій партія презентувала громадськості своїх кандидатів до Верховної Ради. В ході прес-конференції Микола Ляхович виклав головні тези своєї передвиборної програми, та закликав Рівненські ЗМІ не маніпулювати громадською думкою, зводячи його біографію до “учасника АТО”, ігноруючи його десятирічний досвід законотворчої діяльності на посаді консультанта народного депутата України, та інших періодів його більш як двадцятилітньої громадсько-політичної праці на захист національних та громадянських прав українців.

Відповідаючи на запитання журналістів, Микола Ляхович розповів про політичні зради Юрія Луценка, і задався запитанням, чи зрадить Юрій Віталійович вчергове жителів Полісся, підтримуючи там на виборчих округах пристосуванців Партії Регіонів, які навіть добрим словом не підтримали Євромайдан у складні хвилин, а зараз піаряться на війні і крові, підкуповуючи виборців дровами і бронежелетами.

На завершення прес-конференції, Микола Ляхович розповів про некомпетентних і корумпованих генералів, через яких гинуть масово вояки в “котлах” зони АТО. Також Микола запевнив, що лише люстрація і антикорупційні заходи, дозволять покарати винних в розстрілі Небесної Сотні, і в організації “котлів” в зоні АТО, де загинули тисячі українських воїнів.

Микола Ляхович про балотування у ВРУ і заангажованість деяких ЗМІ

Микола Ляхович про політичні зради Юрія Луценка

Микола Ляхович про покарання винних в рострілах на Майдані і організації котлів на фронті

Хто бажає підтримати відомого правозахисника, політв’язня, учасника АТО, громадського діяча Миколу ЛЯХОВИЧА, як кандидата в народні депутати по рідному виборчому окрузі №155 на Поліссі (центр м.Дубровиця Рівненської обл.), можете надсилати свої відеозвернення громадській ініціативі “За Миколу ЛЯХОВИЧА”, і ми їх оприлюднимо на цьому каналі. Також можете підтримати нашого кандидата в інший, зручний Вам спосіб. Разом не допустимо, щоб до Верховної Ради знову прорвалися тилові пройдисвіти. Час міняти владу з пристосуванців – на дієвих патріотів, таких як Микола Ляхович!
http://zamykolu.info/?p=159
http://zamykolu.info/?p=161
У виборчий округ №155 входять: Рокитнівський, Дубровицький, Зарічненський і Володимирецький райони, разом з містом Кузнецовськ, Рівненської області.

Наш сайт www.zamykolu.info
e-mail: zamykolu@gmail.com
тел: (099)5353244
P.S. З питань формування партизанських підрозділів територіальної оборони (ППТО) “Поліська Січ”, можна звертатись за цими ж координатами, або на poliskasich@gmail.com, www.poliskasich.org.ua


Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>