Вчителі про Миколу ЛЯХОВИЧА

M2U02631.mp4_20140919_172528.109Директор Лютинської СШ (Дубровицький р-н) Михайло Нестерович Гриневич, розповідає про випускника школи Миколу ЛЯХОВИЧА. Про початки національно-громадської активності Ляховича в шкільні роки за окупаційних часів СРСР, і подальшу долю політв’язня, і громадського активіста. Читає вірш, який він присвятив Миколі ЛЯХОВИЧУ і його побратимам, коли їх кинули за грати, за участь в акції “Україна без Кучми”.

Такими учнями, як Микола Ляхович, наша школа не може не пишатись. Я особисто вчив у нього історію у 8-му класі і запам’ятав Миколу активним та громадсько зрілим учнем. Саме тоді, ми вчили історію про козаччину, а саме Переяславську Раду, де йшлося про умови приєднання України до Росії. Вже тоді стала зрозумілою його громадська позиція. Але стосувалось це не лише історії, його національне бачення проявлялось у всьому. Колись всіх заставляли вступати до комсомолу. Не оминуло це і Миколи Ляховича, який прийшов у цей день із значком жовто-блакитного кольору, і навідріз відмовився ставати комсомольцем. На той час, вчителі були комуністами і, звичайно що, засудили такий вчинок. Проте, він настояв на своєму.

Коли Микола пішов на професійне навчання, то ми вже почали чути про нього, як про громадського активіста, що не могло нас не порадувати. Коли він приїжджав додому, то ми часто зустрічалися, спілкувалися і дискутували. Він завжди вболівав не лише за незалежність нашої держави, а і за звільнення від «рабства» братніх країн. У Києві він був активістом національного руху та руху проти кучмівського режиму, за що і поплатився власною свободою. Його земляки і я, болісно сприйняли це і молилися, аби він вийшов з ув’язнення.

Його подальшу політичну діяльність дуже оцінили поліщуки. Він частий гість нашої школи. Не забуває нас, цікавиться нашою бібліотекою – часто поповнює її фонд, даруючи патріотичні книги, серед яких є й доволі рідкісні. Цікавиться думками та поглядами наших учнів і вчителів. Така людина, достойна бути представником народу у найвищому органі влади нашої держави. Бо хто, як не він? Саме такі люди мають зайняти у Верховній Раді місця, на яких раніше сиділи комуністи та регіонали. Ті, хто не дбав за Україну, а були запроданцями, які підтримували олігархат та корупцію. Прийшов час замінити їх такими людьми, як Микола Ляхович.


Бібліотекар Лютинської СШ Ольга Василівна Дворак, розповідає про Миколу ЛЯХОВИЧА, і національно-просвітницьку літературу яку він постійно дарує рідній школі.

Хто бажає підтримати відомого правозахисника, політв’язня, учасника АТО, громадського діяча Миколу ЛЯХОВИЧА, як кандидата в народні депутати по рідному виборчому окрузі №155 на Поліссі (центр м.Дубровиця Рівненської обл.), можете надсилати свої відеозвернення громадській ініціативі “За Миколу ЛЯХОВИЧА”, і ми їх оприлюднимо на цьому каналі. Також можете підтримати нашого кандидата в інший, зручний Вам спосіб. Разом не допустимо, щоб до Верховної Ради знову прорвалися тилові пройдисвіти. Час міняти владу з пристосуванців – на дієвих патріотів, таких як Микола Ляхович!
http://zamykolu.info/?p=159
http://zamykolu.info/?p=161
У виборчий округ №155 входять: Рокитнівський, Дубровицький, Зарічненський і Володимирецький райони, разом з містом Кузнецовськ, Рівненської області.

Наш сайт www.zamykolu.info
e-mail: zamykolu@gmail.com
тел: (099)5353244
P.S. З питань формування партизанських підрозділів територіальної оборони (ППТО) “Поліська Січ”, можна звертатись за цими ж координатами, або на poliskasich@gmail.com, www.poliskasich.org.ua


Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>